Najprościej Mówiąc i Servier dla Serca – obejrzyj nasz wspólny odcinek na youtube

Czy zastanawialiście się kiedyś, skąd się bierze nadciśnienie tętnicze? Jakie są jego objawy i czy można je poczuć? Jakie są skutki nadciśnienia i na czym polega jego leczenie? Czy należy wpadać w panikę, jeśli podczas jednorazowej kontroli u lekarza pojawi się wynik 140/90?

To tylko niektóre z pytań, na które znajdziecie odpowiedź w odcinku popularnego duetu Najprościej Mówiąc przygotowanego dla kampanii Servier dla Serca. Przed Wami 10 najczęstszych pytań zadawanych przez pacjentów. Z nagrania dowiecie się m.in., dlaczego regularne pomiary ciśnienia są tak istotne, co oznacza pojedynczy „prawidłowy wynik” podczas kontroli, a także co należy zrobić w przypadku podejrzenia podwyższonego ciśnienia tętniczego.

Warto troszczyć się o swoje serce. Zróbcie to teraz razem z nami i naszą odsłoną kampanii #podkontrolą. Zachęcamy do obejrzenia filmu, który znajdziecie poniżej.

Duet Najprościej Mówiąc prężnie wspiera nas w tegorocznych działaniach edukacyjnych. Odegrał niemałą rolę w spotkaniu jubileuszowym, podczas którego razem z ekspertami, dziennikarzami, organizacjami pacjenckimi, Ambasadorami oraz pracownikami Servier świętowaliśmy 20-lecie ogólnopolskiej kampanii profilaktyczno-edukacyjnej Servier dla Serca. To dzięki takim partnerstwom nasza misja edukacji i profilaktyki jest cały czas aktualna, a nasz przekaz trafia do szerokiego grona odbiorców.

0 replies on “Najprościej Mówiąc i Servier dla Serca – obejrzyj nasz wspólny odcinek na youtube”