Próba ustanowienia Rekordu Guinnessa i Rekordu Polski w jednoczesnym mierzeniu ciśnienia tętniczego! Przyjdź! Bądź częścią tego dużego wydarzenia!

W ramach działań zaplanowanych w ramach XIX edycji kampanii Servier dla Serca podejmiemy próbę ustanowienia Rekordu Guinnessa i Rekordu Polski w największej liczbie jednoczesnych pomiarów ciśnienia tętniczego wykonywanych samodzielnie. Próba ustanowienia obu rekordów ma na celu podkreślenie znaczenia oraz łatwości z jaką możliwe jest prowadzenia samodzielnej kontroli, także w warunkach domowych.

Przyjdź! Bądź częścią tego dużego wydarzenia a przy okazji skontroluj własne ciśnienie tętnicze! Naprawdę warto!

6 października (czwartek) 2022 r., godzina 12:00

Warszawa, Klub Stodoła, ul. Stefana Batorego 10.

Każdy, kto ukończył 18 lat może stać się uczestnikiem tego niecodziennego wyzwania. Nie wymagana jest wcześniejsza rejestracja (wejście na miejsce wydarzenia od godziny 11:00).

Dodatkowo, dla wszystkich zainteresowanych możliwość skorzystania z bezpłatnego wykonania badań profilaktycznych w Kardiologicznej Poradni Servier.

Serdecznie zapraszamy!

0 replies on “Próba ustanowienia Rekordu Guinnessa i Rekordu Polski w jednoczesnym mierzeniu ciśnienia tętniczego! Przyjdź! Bądź częścią tego dużego wydarzenia!”