WIRTUALNA KARDIOLOGICZNA PORADNIA SERVIER – PODSUMOWANIE!

Podczas tegorocznej odsłony kampanii „Servier dla Serca” pomimo pandemii nie zrezygnowaliśmy z propozycji bezpłatnych badań profilaktycznych, ale dostosowaliśmy naszą ofertę do szczególnych warunków.

W okresie od 14 maja do 14 czerwca uruchomiliśmy KARDIOLOGICZNĄ PORADNIĘ SERVIER w wersji wirtualnej, czyli specjalną platformą teleinformatyczną, umożliwiającą skorzystanie z bezpłatnych konsultacji kardiologicznych w formie teleporady, czatu lub wideoczatu. Dodatkowo, każda zarejestrowana osoba mogła skorzystać z bezpłatnych profilaktycznych badań laboratoryjnych, realizowanych w punkcie diagnostycznym znajdującym się najbliżej miejsca zamieszkania. Oferowany pakiet badań obejmował cholesterol całkowity, cholesterol HDL, LDL, trójglicerydy oraz glukozę.  Rejestracja odbywała się za pośrednictwem infolinii Telemedico, dostępnej od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00.

Infolinia cieszyła się ogromnym powodzeniem: odebrano ponad tysiąc połączeń od osób zainteresowanych poradami kardiologicznymi, z których ostatecznie ponad czterysta skierowano na wykonanie badań laboratoryjnych.

Z usług WIRTUALNEJ KARDIOLOGICZNEJ PORADNI SERVIER skorzystało 229 kobiet i 175 mężczyzn. Najliczniejszą grupę pacjentów stanowiły osoby w przedziale wiekowym 70-79 lat (148 osób) oraz 60-69 lat (129 osób). Najmłodszy z pacjentów miał 21 lat a najstarszy 91 😊.

Dotarliśmy z ofertą badań i konsultacji kardiologicznych do zainteresowanych osób w całej Polsce, co znajduje odzwierciedlenie na liście miast w których zrealizowano badania: od Jeleniej Góry po Białystok i od Stargardu aż po Zamość.

Dziękujemy serdecznie za zaufanie, co ma odzwierciedlenie w opiniach pacjentów, którzy skorzystali z oferty Wirtualnej Kardiologicznej Poradni Servier.  Cieszymy się, że profilaktyka leży Polakom na sercu!

0 replies on “WIRTUALNA KARDIOLOGICZNA PORADNIA SERVIER – PODSUMOWANIE!”