Zaproszenie do udziału w V FORUM SERCE PACJENTA

Zapraszamy wszystkich na V Forum Serce Pacjenta, które odbędzie się 30 września 2023 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznaniu.

Forum Serce Pacjenta to wyjątkowe wydarzenie, którego celem jest wsparcie pacjentów z problemami sercowymi i ich rodzin. Co roku jest to wydarzenie towarzyszące Międzynarodowemu Kongresowi Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Podczas jubileuszowej V edycji Forum zostaną poruszone takie zagadnienia jak: nadciśnienie tętnicze, niewydolność serca, choroba niedokrwienna serca, zawał serca, zaburzenia lipidowe oraz nowość – kardiomiopatie. Ponadto prelegenci będą zapoznawać zgromadzonych z profilaktyką wtórną schorzeń kardiologicznych tak, by wspierać uczestników Forum w prowadzeniu zdrowego stylu życia oraz systematycznej farmakoterapii. Organizatorzy nie zapominają o osobach najbliższych dla pacjentów – im także przysługuje wsparcie. Pacjent, który może liczyć na pomoc ze strony wyedukowanych bliskich, zdecydowanie lepiej przyjmuje diagnozę, z większym zaangażowaniem poszukuje źródeł dodatkowej pomocy oraz emanuje pozytywnym nastawieniem. Nadto, edukacja bliskich pacjenta przekłada się na efektywną profilaktykę kardiologiczną.

W trakcie wydarzenia odbędzie się też prezentacja najnowszego raportu Porozumienia Organizacji Kardiologicznych oraz wiele edukacyjnych atrakcji dla dorosłych i dzieci.

Podczas Forum Serce Pacjenta jesteśmy partnerem strefy pomiarów dla pacjentów. Dla uczestników dostępne będą darmowe konsultacje, badania diagnostyczne (w tym ECHO serca, pomiary, badania laboratoryjne) i spotkania z najlepszymi kardiologami w Polsce. Aby skorzystać z tych możliwości, należy zarejestrować się do udziału w wydarzeniu pod adresem: sercepacjenta.pl/#rejestracja albo na miejscu w dniu wydarzenia.

Wstęp jest bezpłatny.
Do zobaczenia!

0 replies on “Zaproszenie do udziału w V FORUM SERCE PACJENTA”